Загальні правила прийому

ПМШ - це інклюзивна, різноманітна, недискримінаційна міжнародна школа. У процесі прийому до школи ми орієнтуємося на основні цінності ПМШ, показники успішності, а також наші завдання та цілі.

ПМШ бачить в учнях особистостей і враховує їх здатність досягати успіху в шкільному середовищі з точки зору спроможності школи підтримувати дітей і давати їм можливість повністю розкрити свій потенціал.

Нижче наведено інформацію, що стосується процесу подання заявки на вступ до школи.

Прийом

Приймальна комісія, що складається з відповідних працівників закладу, уповноважена давати рекомендації про зарахування, однак остаточні рішення про зарахування приймає директор школи. При прийнятті рішення приймальна комісія спирається на набір показників, що враховують різні фактори і наявність вільних місць у конкретному класі, на який претендує учень. Приймальна комісія також дивиться, наскільки профіль кандидата відповідає вимогам школи. Крім того, ми дотримуємося політики пріоритетності зарахування. Ці чинники викладені у відповідних посібниках.

Як ПМШ визначає, до якої вікової групи буде зарахована моя дитина?

Рішення про зарахування до класу приймається директором школи і включає в себе вік учня і його історію освіти, попередні шкільні табелі, а також результати вступних іспитів або інших тестів. (Деяким учням, можливо, потрібно буде пройти додаткове тестування, щоб визначити їх рівень знання англійської мови і зарахування до певного класу.) Наведена нижче таблиця допоможе вам зрозуміти, як працює ця система.

Вік на 1 вересня

Клас ПМШ

Сполучені Штати

Україна

Англія

3 роки

EC3

Pre-School

------------

------------

4 роки

EC4

Pre-Kindergarten

-------------

Прийом

5 років

Дитсадок

Дитсадок

Дитсадок

1 рік

6 років

1 клас

1 клас

1 клас

2 рік

7 років

2 клас

2 клас

2 клас

3 рік

8 років

3 клас

3 клас

3 клас

4 рік

9 років

4 клас

4 клас

4 клас

5 рік

10 років

5 клас

5 клас

5 клас

6 рік

11 років

6 клас

6 клас

6 клас

7 рік

12 років

7 клас

7 клас

7 клас

8 рік

13 років

8 клас

8 клас

8 клас

9 рік

14 років/p>

9 клас

9 клас

9 клас

10 рік

15 років

10 клас

10 клас

10 клас

11 рік

16 років

11 клас

11 клас

11 клас

12 рік

17 років

12 клас

12 клас

------------

13 рік

 

Вступні вимоги щодо знання англійської мови

Знання англійської мови є переважним, але не обов'язковим для прийому в початкову і середню школу у віковий період між EC3 і 8 класом.

Програма ПМШ призначена для задоволення потреб учнів за умови дотримання наступних умов в середній школі:

  • Перед вступом до 9 або 10 класів абітурієнти повинні продемонструвати знання англійської мови на середньому рівні.

  • Перед вступом до 11 або 12 класу абітурієнти повинні продемонструвати вільне знання англійської мови, щоб забезпечити успішну участь у програмі ПМШ.

Школа залишає за собою право відмовити у вступі до ПМШ учням, які не відповідають зазначеним мовним критеріям.

Кількість зарахованих учнів, які потребують допомоги у вивченні англійської мови у будь-якому класі, обмежена наявністю відповідної програми та вільних місць в рамках "English as an Additional Language" (EAL), як це визначено директором школи.

Спеціальні вимоги до прийому

Учні, котрі бажають вступити до школи, і яким може знадобитися додаткова допомога, або у яких діагностовано затримку розвитку, проходять оцінку з метою визначення того, чи в змозі ПМШ задовольнити і забезпечити їх потреби в рамках шкільної програми допомоги в навчанні.

Очікується, що учні, які вступають до 10, 11 або 12 класів задовольнятимуть випускним вимогам.

Учні, які бажають вступити до ПМШ у 12-му класі, повинні пройти зарахування не пізніше аніж через три тижні після початку першого семестру, або перевестися із затвердженої середньої школи, де учень був зарахований на відповідну випускну програму навчання. Учні, які бажають бути зарахованими до 12-го класу, повинні відповідати випускним вимогам ПМШ для 9-12-х класів і вільно володіти англійською мовою.

Пріоритет зарахування

Пріоритет зарахування визначається директором відповідно до встановлених критеріїв, опублікованих на цьому сайті в розділі "Прийом на навчання: питання і відповіді". У ПМШ 70% всіх місць в класі зайняті учнями-експатріантами. Представники жодної країни, включаючи українських учнів, не повинні перевищувати 30% у кожному класі. У випадку максимального заповнення класу, приймальна комісія ПМШ формує і веде список очікування.

Програма раннього дитинства (EC)

Для отримання права на зарахування до ПМШ, учням має виповнитися:

  • Три роки до 1 вересня для дітей категорії EC3
  • Чотири роки до 1 вересня для дітей категорії EC4
  • П'ять років до 1 вересня для дитячого садка (KG)

Директор школи може діяти на свій розсуд в конкретних обставинах і завжди в найкращих інтересах дитини і всієї шкільної програми.