Працевлаштування

Щоб зробити навчання цікавим, актуальним і захопливим, ми відбираємо вчителів, навички і вміння яких відповідають не лише потребам наших учнів, а й сучасним навчальним програмам і цілям розвитку.

Директори шкіл наймають лише вчителів, відібраних міжнародними рекрутинговими організаціями після ретельної перевірки біографії та досвіду кандидатів.

Це гарантує, що наші вчителі та співробітники є дипломованими, досвідченими та відданими справі професіоналами. Всі вчителі ПМШ щонайменше мають ступінь бакалавра, а 72% мають вищі ступені, починаючи від магістрів і закінчуючи докторами наук з цілого ряду університетів Північної Америки, Європи та Австралії.

До викладацького складу ПМШ входять найкращі випускники та викладачі українських та американських університетів. Всі асистенти викладачів ПМШ є громадянами України.

Мінімальними вимогами до кандидата є не менше двох років досвіду викладання, диплом вчителя та наявність наукового ступеня в предметній галузі та/або науковий ступінь, на який претендує кандидат в найближчому майбутньому. Рівень знання мови на рівні носія або близькому до носія також має важливе значення.

Наші співробітники працюють в приязному навчальному середовищі, а також відчувають позитивне відношення з боку адміністрації, колег, учнів та батьків. ПМШ пропонує конкурентний рівень зарплати та повний соціальний пакет. Ми цінуємо професіоналів, сповнених ентузіазму, здатних створити профіль майбутнього студента міжнародного бакалавріату, а також людей, які полюбляють пригоди та володіють оригінальним почуттям гумору. Хоча навчання та досвід міжнародного бакалавріату є бажаними, вони не є обов'язковою умовою до кандидатів.

протоколів захисту дітей,всі кандидати на будь-яку посаду повинні надати довідку про відсутність судимостей, не менше трьох рекомендацій з попередніх місць роботи та інші документи відповідно вимогам посади.

Робота і життя в Києві — це не лише приємні враження, але і можливість дослідити цікаві і красиві регіони в Україні і за її межами.

Що кажуть наші вчителі про ПМШ