Авторизація, акредитація, членство

Міжнародна авторизація

ПМШ - єдина міжнародна школа в Україні, уповноважена викладати за трьома програмами Міжнародного бакалаврату® (IB). Це стало можливим лише завдяки ретельному процесу подачі заявки і регулярній перевірці якості викладання. Будучи школою, яка входить у світову спільноту IB, ми віддані цілям Міжнародного бакалаврату, які гармонійно доповнюють цілі Печерської міжнародної школи.

Міжнародна акредитація

ПМШ також єдина школа в Україні, яка має подвійну міжнародну акредитацію. З 2003 року наша школа отримала статус акредитованого члена від двох провідних акредитаційних організацій: Ради міжнародних шкіл (CIS) в Європі та Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC) в США. Це означає, що філософія, управління, навчальна програма, ресурси, персонал і діяльність нашої школи відповідають суворим стандартам, встановленим цими міжнародно визнаними агентствами. Водночас ПМШ ставить перед собою за мету постійно вдосконалюватися для досягнення більш високих рівнів продуктивності і періодично відкриває свої двері для регулярного циклу перевірки, яка проводиться представниками шкільної спільноти і досвідченими зовнішніми оцінювачами. Цей цикл був черговий раз завершений у 2017 році, і обидві організації продовжили акредитацію ПМШ на п'ять років (до 2023 р.) - найтриваліший термін надання акредитації.

Членство

ПМШ також має підтримку з боку Державного департаменту США у справах закордонних шкіл та дозвіл на ведення освітньої діяльності від Міністерства освіти та науки України.

освітньої діяльності від Міністерства освіти та науки України. Крім того, ПМШ також є членом Європейської ради міжнародних шкіл (ECIS) та Асоціації шкіл Центральної та Східної Європи (CEESA). Членство в цих організаціях дає наступні вигоди:

  • Наші учні мають можливість брати участь у міжнародних спортивних, культурних та академічних заходах в рамках Європейської мережі міжнародних шкіл
  • Наші співробітники проходять професійну підготовку у визнаних міжнародних педагогічних консультантів та організацій